ID nabídky: 40/2022 P

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 2+1 se zasklenou lodžií po celkové rekonstrukci v osobním vlastnictví. Tento byt o rozloze 63,57 m² se nachází v druhém podlaží revitalizovaného panelového domu s novým výtahem.  Byt je situován v krásném prostředí na okraji obce s veškerou občanskou vybaveností. V jeho blízkosti naleznete mateřskou školu, dětské hřiště, potraviny, restauraci a také možnost procházek v nedaleké přírodě.

Okolní krajina nabízí spoustu možností, jak trávit volný čas v jakémkoliv ročním období, např. pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování, koupání, houbaření a mnoho dalšího můžete realizovat přímo v obci, nebo v blízkém okolí (cyklostezky, ski areál Klínovec  cca 24 km, ski areál Boží Dar cca 28 km, Nechranická přehrada cca 22 km).

V bytě proběhla celková rekonstrukce (např. zděné jádro (Itong) včetně nových rozvodů vody, odpadu a elektroinstalace; původní okna byla vyměněna za plastová;  kuchyňská linka na míru s vest. spotřebiči; v celém bytě položena nová podlaha (linoleum; plovoucí podlaha) ; v koupelně naleznete prostornou rohovou vanu,  umyvadlovou skříňku s zrcadlem a přípojku na pračku; samostatný záchod se závěsným WC; keramické obklady a dlažba v koupelně a WC, nové interiérové a vstupní dveře ,atd.).

Veškeré vybavení bytu je součástí prodeje. Ihned k nastěhování.

Se zajištěním financování  Vám rádi pomůžeme.

Byt je v nabídce Archiv za 1 790 000 Kč včetně provize RK

Základní informace

Dispozice: 2+1

Vybavení a další informace

Veškeré vybavení bytu je součástí prodeje (kuch. linka s vest. troubou, varnou deskou a myčkou).
Ihned k nastěhování.


 

 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 40/2022 P zájem?

Kde najdete nabídku?