ID nabídky: 37/2022 P

Pokud hledáte nadstandardní bydlení v klidném prostředí s moderním designem interiéru, pak by Vás měla zaujmout tato nabídka exkluzivního prodeje atypického bytu 2+1 s lodžií po velmi zdařilé rekonstrukci, který se nachází v šestém podlaží revitalizovaného domu s výtahem ve vyhledávané lokalitě, v ulici 17.listopadu  na okraji obce Klášterec nad Ohří.

Jedná se o velmi tichou a klidnou část města , která poskytuje veškerou občanskou vybavenost,  mimo jiné můžete navštívit zejména aquapark, místní lázně a zámek s nádherným rozsáhlým parkem. Okolní krajina nabízí spoustu možností, jak trávit volný čas v jakémkoliv ročním období, např. pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování, koupání, houbaření a mnoho dalšího můžete realizovat přímo v obci, nebo v blízkém okolí (cyklostezky, ski areál Klínovec  cca 24 km, ski areál Boží Dar cca 28 km, Nechranická přehrada cca 22 km).

Byt prošel celkovou rekonstrukcí spojenou s nákladnou změnou dispozice z 3+1 na 2+1 (zděné jádro, elektroinstalace, rozvody vody a odpadu, plastová okna, plovoucí podlahy v pokojích, chodbě a kuchyni, ker. obklady a dlažba v koupelně, kuch. linka s vestavěnými spotřebiči, vestavěné skříně atd.).

Veškeré vybavení bytu je součástí prodeje, popř. lze jakékoli vybavení odstranit po vzájemné dohodě a současné slevě z kupní ceny.

Velmi doporučujeme osobní prohlídku, tento atypický byt na Vás zapůsobí svým kouzlem lépe nežli na fotografiích.

Se zajištěním financování  Vám rádi pomůžeme.

 

 

Byt je v nabídce za 2.600.000 Kč včetně provize RK

Základní informace

Dispozice: 2+1

Vybavení a další informace

Veškeré vybavení bytu je součástí prodeje, popř. lze jakékoli vybavení odstranit po vzájemné dohodě a současné slevě z kupní ceny. 

 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 37/2022 P zájem?

Kde najdete nabídku?