ID nabídky: 28/2022 P

Exkluzivně nabízíme k  prodeji zahrádku (pozemek) o výměře 499 m2 s patrovou chatou v klidném prostředí na okraji města Kadaň.  Zahrádka s chatou se nachází ve 4. zahrádkářské kolonii ve slunném svahu nedaleko kadaňské hvězdárny s krásným výhledem na město Kadaň.

Do chaty je zavedena elektřina a vodovod (sezóně). Chata je v dobrém udržovaném stavu. Zděné přízemí je současně využíváno jako úložný prostor pro zahrádkářské vybavení. Dále je v tomto podlaží místnost s chemickým WC se samostatným vchodem.V patře se nachází obývací prostor s balkónem (lodžií).  V obývacím prostoru je připravena přípojka komínu k instalaci krbových kamenZa chatou je  příjemné posezení na terase s nádherně obrostlou pergolou břečťanem a vinnou révou. Na zahrádce naleznete záhonky s okrasnými květinami, ovocné stromy a keře, kompost atd., záhonky jsou připravené k sadbě zeleniny a díky slunnému svahu jsou vhodné i na pěstování ovoce. 

Vše je řádně zapsáno v katastru nemovitostí, objekt je zapsaný jako stavba s č.e. pro rodinnou rekreaci. Předmětem prodeje je také spoluvlastnický podíl na společné cestě. Zaparkovat lze na jednom ze dvou parkovišť na hranici kolonie nedaleko chaty (viz. označení na fotografii „P1 a P2”) , a v případě potřeby můžete k chatě přijet autem, vyložit nebo naložit nákup či jiný náklad.

Součástí prodeje je veškeré vybavení na fotografiích (sekačka, gril, zahradní nářadí, kuch.linka, rozkládací gauč, lednice atd.)

S vhodným financováním Vám rádi pomůžeme, prostřednictvím našich hypotečních specialistů.

Velmi doporučujeme osobní prohlídku, toto místo na Vás zapůsobí svým kouzlem lépe než-li na fotografiích.

Dům je v nabídce Archiv za 680 000 Kč včetně provize RK

Základní informace

Dispozice:
CHATA

Vybavení a další informace

Součástí prodeje je veškeré vybavení na fotografiích (sekačka, gril, zahradní nářadí, kuch.linka, rozkládací gauč, lednice atd.) 

Užitná plocha: 33 m2
Zastavěná plocha: 21 m2
Plocha pozemku: 499 m2
Podlahová plocha: 40 m2
Vytápění: Příprava pro krbové kamna 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 28/2022 P zájem?

Kde najdete nabídku?