ID nabídky: 8/2024 P

Pokud hledáte nadstandardní bydlení v klidném prostředí s moderním designem interiéru, pak by Vás měla zaujmout tato nabídka exkluzivního prodeje atypického bytu 4 kk s lodžií  po rozsáhlé rekonstrukci, který se nachází v prvním podlaží revitalizovaného domu s novým výtahem ve vyhledávané lokalitě, v ulici Dlouhá  na okraji obce Klášterec nad Ohří.

Bytový dům s bezbariérovým přístupem je klidný a čistý. V jeho blízkosti naleznete mateřskou školu, dětské hřiště, cyklostezku a také možnost procházek v nedaleké přírodě. Tato nabídka je vhodná zejména pro rodiny s dětmi, které ocení velmi tichou a klidnou lokalitu nabízené nemovitosti, která poskytuje veškerou občanskou vybavenost, mimo jiné můžete navštívit zejména aquapark, místní lázně a zámek s nádherným rozsáhlým parkem. Okolní krajina nabízí spoustu možností, jak trávit volný čas v jakémkoliv ročním období, např. pěší turistiku, cykloturistiku, lyžování, koupání, houbaření a mnoho dalšího můžete realizovat přímo v obci, nebo v blízkém okolí (cyklostezky, ski areál Klínovec  cca 24 km, ski areál Boží Dar cca 28 km, Nechranická přehrada cca 22 km).

Byt prošel celkovou rekonstrukcí spojenou s nákladnou změnou dispozice z 3+1 na 4 kk (přesun příček a staveb. otvorů pro dveře, zděné jádro, elektroinstalace, ventilace, rozvody vody a odpadu, plastová okna, vinylové podlahy v pokojích, chodbě a kuchyni, ker. obklady a dlažba v koupelně, kuch. linka s vestavěnými spotřebiči, SDK stropy s led osvětlením atd.).

Byt je v družstevním vlastnictví a je možné ho převést do osobního po splnění podmínek družstva SBD Klášterec nad Ohří a zaplacení poplatku za převod ve výši 15.000 Kč, anuita je již splacena.

Projektová dokumentace je k nahlédnutí u makléře v RK.

Velmi doporučujeme osobní prohlídku, tento atypický byt na Vás zapůsobí svým kouzlem lépe nežli na fotografiích.

Se zajištěním financování  Vám rádi pomůžeme.

V případe zájmu o prohlídku či více informací nás můžete kontaktovat telefonicky, nebo emailem.

 

 

Byt je v nabídce Na prodej za 2.560.000 Kč včetně provize RK

https://my.matterport.com/show/?m=6P1C9EkZYGD

Základní informace

Dispozice: 4+KK

Vybavení a další informace

Vytápění – ústřední dálkové 

Byt je možné převést do osobního vlastnictví po splnění podmínek družstva SBD Klášterec nad Ohří a zaplacení poplatku za převod ve výši 15.000 Kč, anuita je již splacena.
3D prohlídka: https://my.matterport.com/show/?m=6P1C9EkZYGD


 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 8/2024 P zájem?

Kde najdete nabídku?