ID nabídky: 29/2023 P

Představujeme Vám unikátní příležitost pro rozvoj Vašeho podnikání – prodej komerčního areálu v atraktivní lokalitě lázeňského města Klášterec nad Ohří, na jedné z nejfrekventovanějších ulic centra obce.

Tato nemovitost nabízí nejen provozování restaurace, baru s diskotékou a kasina, ale i možnost přístavby dalších nadzemních podlaží např. pro 10-20 bytových či nebytových jednotek s dostatečnými parkovacími plochami, ale také mnoho jiných příležitostí ke komerčnímu zhodnocení. Dle územního plánu se objekt nachází v ploše občanského vybavení (komerční vybavenost) a je obklopen plochami pro bydlení (v bytových domech).  Výhodou objektu jsou snadné změny jeho dispozicí, díky jeho konstrukci (montovaného skeletu ze železobetonových sloupů na železobetonovém základě). Projektová dokumentace je k nahlédnutí v RK u makléře.

V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, jako jsou školy, školky, zdravotnická zařízení, pošta a kompletní síť obchodů a služeb. Dostupnost je zajištěna díky silnicím, městské hromadné dopravě, autobusové a vlakové dopravě.

Komerční objekt s podl. plochou 683 m² tvoří dvě řadové dvoupodlažní budovy s č.p. 446 a 491 se samostatnými bezbariérovými přístupy z ulice a pozemky o celkové ploše 1832 m² (zastavěná plocha 682 m²). V přízemí hlavní budovy (480 m²) se nachází restaurace (pizzerie) s kapacitou 60 míst, bar s diskotékou s kapacitou 100 míst a herna (kasino).  V  patře (118 m²) s kapacitou 63 míst  se nachází letní terasa  restaurace v  podobě historické lodi s dětským  koutkem, salónky a WC.  K dopravě potravin, apod. do patra slouží malý nákladní výtah umístěný v přípravně jídel. V přízemí druhé budovy  je nyní nevyužitý prostor (85 m²), který byl nedávno využíván jako řeznictví.  Ze zadní části mají obě budovy samostatný přístup na nakládací rampu a zpevněný pozemek , kde lze snadno vytvořit parkovací místa. Na pozemek objektu vjezdem s dálkově ovládanými vraty lze vjet i nákladním automobilem. Před objektem je pro hosty dostatečné množství parkovacích míst na veřejné komunikaci.

Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě a je vytápěn plynovým kotlem s radiátory. Jako zdroj tepla místo plynového kotle je zde možné využít také přípojku k centrálnímu výměníku (dálkový horkovod). Ohřev vody zajišťuje plynový bojler a taktéž jde využít dálkové připojení TUV.

Vybavení není součástí prodeje, ale po dohodě je možné jej zde zanechat. Průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán později, třídu PENB uvádíme tedy dočasně G.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, domluvte si prohlídku a my Vás rádi touto nemovitostí provedeme.

 

 

 

Komerční objekt je v nabídce Na prodej za 20.600.000 Kč včetně provize RK

Základní informace

Dispozice:
RESTAURACE, STRAVOVÁNÍ

Vybavení a další informace

Plocha pozemku: 1832 m²
zastavěná plocha: 682 m²
Podlahová plocha: 683 m²
Vytápění: plynový kotel s radiátory
Vybavení není součástí prodeje, ale po dohodě je možné jej zde zanechat.  

3D (360°)zobrazení v odkazu: https://planner5d.com/view?key=046c7df0f4ec0e48a0f19a354b977609&viewMode=3d 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 29/2023 P zájem?

Kde najdete nabídku?