ID nabídky: 3/2002 P

Nabízíme k prodeji menší řadový rodinný dům (3+1)  s garáží a  zahradou, který se nachází v klidné lokalitě na okraji obce Klášterec nad Ohří  s veškerou občanskou vybaveností (přímo před domem se nachází mateřská školka, 300 m – základní škola a aut. nádraží, 400 m – banka a potraviny).

Do domu vedou dva vstupy – první přímo z ulice, druhý potom ze zahrady.  Hlavním vchodem z ulice přes přístavek domu se zádveřím, vstupujeme do malé chodby, ze které je přístupné schodiště do podkroví, schodiště do sklepních prostor a kuchyně s výhledem do zahrady. Přes kuchyň je přístupný obývací pokoj.  Ve sklepních prostorech se nachází  dvě menší místnosti s plynovým kotlem a el. bojlerem.

Po výstupu po schodišti vstoupíme  do malé chodby v podkroví, z níž jsou přístupné dva pokoje a úzká terasa. Sociální vybavení domu je umístěno v mezipatře a je přístupné z prostoru schodiště. Je zde menší koupelna s vanou a umyvadlem a  samostatné WC. Nad podkrovím domu se nachází malý půdní prostor, který je přístupný pomocí žebříku z chodby. K domu náleží zahrada a samostatně stojící garáž. V domě proběhla částečná rekonstrukce. Okna v domě jsou plastová, stavba je zateplená. Vnitřní prostory domu jsou vhodné k rekonstrukci dle vlastních představ.

 

Technické parametry:

  • dům je připojen na veškeré inženýrské sítě (vodovod a veřejná kanalizace, plynová přípojka, el. přípojka 230 V, 400 V)
  • vytápění zajišťuje plynový kotel s radiátory
  • ohřev vody zajišťuje elektrický bojler
  • průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán později, třídu PENB uvádíme tedy dočasně G

Pokud Vás tato nabídka zaujala,  domluvte si prohlídku a rádi Vás touto nemovitostí provedeme.

Dům je v nabídce Archiv za 3.600.000 Kč včetně provize RK

Základní informace

Dispozice:
RODINNÝ DŮM

Vybavení a další informace

Dispozice: 3+1
Vybavení: ne
Užitná plocha: 182 m²
Plocha pozemku: 305 m²
Zastavěná plocha (garáž, dům bez nádvoří): 101 m² 
Vytápění: lokální plynové

 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 3/2002 P zájem?

Kde najdete nabídku?