Pokud hledáte větší rodinný dům v klidném prostředí s prostory k podnikání a spokojíte se s menší zahradou, pak by Vás měla zaujmout tato nabídka exkluzivního prodeje rodinného domu, který se nachází v ulici V Zátiší  na okraji obce Klášterec nad Ohří  s veškerou občanskou vybaveností (150 m – potraviny a restaurace, 200 m – školka, 400 m – základní škola a banka, 600 m – pošta a sportovní areál).

Tento dvoupatrový dům nabízí svou plochou několik variant budoucího využití. Momentálně je dispozičně řešen jako dva byty 3+1 (1.NP) a 4+1 (2.NP), přičemž vstupy do bytů mohou být samostatné, nicméně jednoduchými úpravami lze změnit dispozici zpět na původní 8+1. Celková plocha pozemku  je 542 m² včetně zastavěné plochy 129 m².  Dům je ve výborném technickém stavu, kromě nutnosti menší opravy poškození fasády na čelní obvodové stěně vinou netěsnosti sprchového koutu, která již byla odstraněna.

V prvním podlaží se nachází vstupní chodba, zádveří, schodiště, kuchyň s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem, WC, velká šatna s vestavěnou skříní, dva pokoje s výhledem na město a prostorný obývací pokoj, ze kterého je  přístup na venkovní terasu s kamenným grilem a posezením u menší okrasné zahrady, která lze zvětšit případným odstraněním známkové dlažby ve dvoře.

V druhém podlaží se nachází chodba, tři pokoje s přístupem na balkón, obývací pokoj, kuchyň s jídelnou, technická místnost s plynovým kotlem a elektrickým bojlerem, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC.

Nad druhým podlažím je půdní prostor.

V suterénu domu se nachází  prostor k podnikání 17,5 m² (vinotéka), který lze snadno změnit na původní garážové stání.

Dále  k domu náleží komerční prostor 36 m² (vlasové studio) s vlastním elektrickým kotlem a WC, který stejně tak lze změnit na garážové stání pro dva automobily, wellness či prostor k bydlení (garsoniéru).

Součástí prodeje je také pergola s posezením  a druhou terasou s nádherným výhledem na město, která se nachází na střeše komerčního prostoru.

S vhodným financováním Vám rádi pomůžeme, prostřednictvím našich hypotečních specialistů.

Velmi doporučujeme osobní prohlídku, tento rodinný dům na Vás zapůsobí svým kouzlem lépe než-li na fotografiích.

Technické parametry:

  • dům je připojen na veškeré inženýrské sítě (vodovod a veřejná kanalizace, plynová přípojka, el. přípojka 230 V, 400 V, internetová přípojka)
  • vytápění zajišťuje plynový kotel s radiátory, nebo krbová kamna s teplovodním výměníkem
  • ohřev vody zajišťuje elektrický bojler

Dům je v nabídce Na prodej za 7.900.000 Kč včetně provize RK

Základní informace

Dispozice:
RODINNÝ DŮM

Informace k ceně

Vybavení a další informace

Dům zůstane částečně vybaven (kuchyňské linky, vestavěné skříně), bez vybavení v komerčních prostorech.
Užitná plocha 258 m²
Plocha pozemku 542 m²
Zastavěná plocha 129 m²
Vytápění lokální plynové, krbová kamna s teplovodním s výměníkem 

 
 

Máte o nabídku zájem?

Kde najdete nabídku?