ID nabídky: 3/2023 N

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu luxusně zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk a rozloze 45,2 m2, který se nachází  v 2.podlaží budovy v ulici Chomutovská na okraji staré části města Klášterce nad Ohří. Byt se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, pokoje, chodby a koupelny s WC. V přízemí budovy se nachází restaurace a další komerční prostory. Před budovou je dostatek parkovacích stání a přímo naproti se nalézá nádherný rozlehlý zámecký park, který zasahuje až do areálu městských lázní. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost (nedaleko naleznete hypermarket Tesco,  supermarket Lidl, základní i mateřskou školu, aquapark, zdravotní středisko, autobus. zastávku)

V budoucnu je naplánována výstavba soukromých parkovacích stání za budovou a dále také využití zahrady k posezení.

Výhodou je soukromí, klidné prostředí a snadné parkování před domem.

Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (varná deska, el. trouba, digestoř). Veškeré vybavení na fotografiích je součástí pronájmu.

Cena pronájmu je 8.900 Kč, služby  (teplo, voda, el.energie) na jednu osobu 3.600 Kč, každá další osoba + 800 Kč. Služby budou rozúčtovány na základě aktuální spotřeby.

Je zde nutné složit vratnou jistotu(kauci) ve výši min. dvou nájmů + provizi RK 8.000 Kč. Dále je nutno doložit výpis z evidence exekucí.

 

Byt je v nabídce Archiv za 8.900 Kč/měsíc

Základní informace

Dispozice: 2+KK

Vybavení a další informace

Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (varná deska, el. trouba, digestoř). Veškeré vybavení na fotografiích je součástí pronájmu. 

nájem: 8.900
služby: 3.600


 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 3/2023 N zájem?

Kde najdete nabídku?