ID nabídky: 25/2022N

Hledáte nadstandardně prostorný byt v klidném prostředí, kde se budete cítit jako v rodinném domě?

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu  atypický podkrovní byt po celkové rekonstrukci o rozloze 120 m2, ke kterému náleží půdní prostory s výměrou 41 m2. Byt se skládá ze tří pokojů, kuchyně, koupelny, samostatného WC, chodby, šatny a úložného půdního prostoru. Ve dvou pokojích jsou obyvatelná podkrovní patra vhodné zejména ke spaní. Byt se nachází  v 3.podlaží budovy v ulici Chomutovská na okraji staré části města Klášterce nad Ohří. V přízemí budovy se nachází restaurace a další komerční prostory. Před budovou je dostatek parkovacích stání a přímo naproti se nalézá nádherný rozlehlý zámecký park, který zasahuje až do areálu městských lázní. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost (nedaleko naleznete hypermarket Tesco,  supermarket Lidl, základní i mateřskou školu, aquapark, zdravotní středisko, autobus. zastávku).

V budoucnu je za budovou naplánována výstavba soukromých parkovacích stání a dále také využití zahrady k posezení.

Výhodou je nadstandardní prostor bytu, soukromí, klidné prostředí a snadné parkování před domem.

Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (varná deska, el. trouba, myčka). Veškeré vybavení na fotografiích je součástí pronájmu.

Do domu jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě – elektřina 220V, městský vodovod, kanalizace, plyn, internetové připojení.

Vytápění domu zajištuje  plynový kondenzační  kotel s radiátory (ústřední vytápění).

Cena pronájmu včetně služeb  (teplo, voda, el.energie) na jednu osobu činí 18.900 Kč, každá další osoba + 800 Kč. Služby budou rozúčtovány na základě aktuální spotřeby.

Je zde nutné složit vratnou jistotu(kauci) ve výši min. dvou nájmů + provizi RK 8.000 Kč. Dále je nutno doložit výpis z evidence exekucí.

Volný ihned.

Byt je v nabídce Archiv za 18.900 Kč/měsíc

Základní informace

Dispozice: ATYPICKÝ BYT

Vybavení a další informace

Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči (varná deska, el. trouba, myčka). Veškeré vybavení na fotografiích je součástí pronájmu.

Vytápění: Ústřední (plynové)

 

Volný od: Ihned 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 25/2022N zájem?

Kde najdete nabídku?