ID nabídky: 1/2024 N

Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s lodžií v klidném a udržovaném vchodu v ulici Okružní. Byt je  v  zachovalém stavu po částečné a vkusné rekonstrukci- vyštukované stěny, nová elektřina, jádro je obloženo keramickým obkladem, v chodbě je položeno lino a v pokojích koberce. V okolí je dostatek místa k parkování. Za domem se také nachází parkoviště se vstupem na závoru spravované městem. Byt je kompletně zařízen, nicméně po dohodě je možné byt vyklidit.

Cena pronájmu včetně služeb spojených s užíváním bytu je 12.000 Kč/měsíc pro jednu osobu. Za každou další osobu + 800 Kč navíc. Elektřina a plyn se přepíše na nájemníka (není zahrnuto v ceně) – zálohu si nájemník určí sám (cca 1.000Kč). Je zde nutné složit vratnou jistotu(kauci) ve výši dvou(2) nájmu + provizi RK 9.680 Kč. Dále je nutno doložit výpis z evidence exekucí (možno zařídit na kterékoliv poště).

Volný ihned.

Pro více informací, nebo sjednání termínu prohlídky volejte na tel.: 721 888 740, nebo pište na E-mail: vladislav.soos@88real.cz

Byt je v nabídce Archiv za 12.000 Kč/měsíc

Základní informace

Dispozice: 2+1

Vybavení a další informace

Vytápění: ústřední dálkové
Součástí pronájmu je i veškeré vybavení na fotografiích.


 

 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 1/2024 N zájem?

Kde najdete nabídku?