ID nabídky: 11/2024 N

Exkluzivně Vám nabízíme  k pronájmu komerční prostory o rozloze 86,8 m2, které se nacházejí v přízemí budovy (tzv.”Mlíčnák”) ve frekventované ulici 17. listopadu, v obci Klášterec nad Ohří. Tyto prostory jsou momentálně zkolaudovány pro gastro účely, avšak gastro není podmínkou pronájmu.  Jejich interiér si nájemce může po dohodě s majitelem upravit dle svých  požadavků. Ideálním využitím je tedy např. restaurace, kavárna, ordinace, obchodní zastoupení , prodejna nebo taneční studio apod. V této budově se dále nachází  provozovna potravin, restaurace a v 1.patře bytové jednotky.

Prostory jsou přístupné z ulice hlavním a zároveň i jediným vchodem. Uvnitř se nachází vetší prostor o rozloze 69,2 m2, rozdělený  barovými pulty, které odděluji “kuchyň“ od stravovací části. Dále se zde nachází sociální zázemí, každé s vlastním vchodem (dvě toalety pro ženy, včetně úklidového prostoru a pro muže tři pisoáry a jedna toaleta). Prostor taktéž disponuje chlazeným skladem o velikosti 5,7 m2.

Jsou zde zavedeny přípojky internetu, elektřiny 380V/220V a plynu. Teplo v  budově zajišťuje ústřední dálkové vytápění. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím předložen, uvádíme tedy třídu  G (mimořádně nehospodárná).

Měsíčný nájem činí 11.000 Kč,  minimální záloha za služby (teplá a studená voda, vytápění) činní 1.500 Kč/měs. (výše služeb  se stanoví dle typu využití prostoru). Je zde nutné složit vratnou jistotu (kauci) ve výši jednoho nájmu a provizi RK.

Komerční objekt je v nabídce K pronájmu za 11.000 Kč/měsíc

Základní informace

Dispozice:
OBCHOD A SLUŽBY

Vybavení a další informace

 

vytápění: ústřední dálkové 
 

Informace k ceně

Máte o nabídku č. 11/2024 N zájem?

Kde najdete nabídku?