Výkup nemovitosti

 • Spěcháte s prodejem nemovitosti a chcete mít jistotu, že rychle prodáte? Více zde 
 • Potřebujete rychle prodat svou nemovitost, aby Vám neutekla příležitost nákupu nového bydlení? Více zde 
 • Chcete rychle peníze za Váši nemovitost? Hrozí Vám exekuce na Vaší nemovitosti, nebo již máte exekuci na vaší nemovitosti? Více zde 
 • Družstvo Vás chce vystěhovat z bytu bez finanční náhrady? Více zde 

Pokud jste si na jednu z těchto otázek odpověděli „ANO“, tak nám zkuste nabídnout svoji nemovitost a my Vám nabídneme férovou cenu.

Vykupujeme nemovitosti v těchto lokalitách:

 na Chomutovsku a Karlovarsku, zejména v obcích Klášterec nad Ohří, Kadaň a blízkém okolí kde působíme.

 • Vykujeme nemovitosti v hotovosti, zatížené nájemní smlouvou, hypotékou či jinými zástavami, věcnými právy a břemeny atd.
 • Jsme schopni vyplatit zástavy, exekuce a dluhy na nájmu. Řešíme výkup nemovitostí před dražbou.
 • Zajistíme veškerý právní servis při výkupu a vyplácení exekucí nebo zástav.

Vykupujeme tyto nemovitosti:

 • byty v osobním vlastnictví i družstevním vlastnictví
 • rodinné domy
 • chaty a chalupy
 • garáže
 • činžovní domy
 • komerční objekty
 • pozemky

Vážíme si důvěry klientů, a proto dbáme na lidský a individuální přístup.

Spěcháte z nějakého důvodu s prodejem?

 

Na trhu s nemovitostmi v ČR je průměrná doba realizace prodeje tři až šest měsíců a nějaké typy nemovitostí se nabízejí i rok a déle, než dojde k samotnému prodeji.

Délku realizace prodeje u dané nemovitosti ovlivňuje její správná prezentace, ale samozřejmě i cena, za kterou je nemovitost nabízena.

Důvodem spěchu s prodejem nemovitosti někdy bývá nákup jiné nemovitosti. V tomto případě jednoduše musíte zvážit nakolik Vám na nákupu jiné nemovitosti záleží a zda také včasnou výhodnou koupí ušetříte více, nežli byste ztratili rychlým prodejem Vaší nemovitosti za výkupní cenu.

Pokud si nejste jistí dostatkem času pro realizaci prodeje Vaší nemovitosti, můžete vše konzultovat s námi a my Vám rádi pomůžeme.

Pokud s prodejem spěcháte, tak nám zkuste nabídnout svoji nemovitost a my Vám nabídneme nejvyšší možnou částku, která bude vždy stanovena na základě našeho odborného odhadu dané nemovitosti.

Pokud s prodejem tolik spěchat nemusíte, zprostředkujeme prodej nemovitosti za Vás. Svým rozhodnutím uzavřít smlouvu o zprostředkování jejího prodeje či pronájmu s naší realitní kanceláří nic neriskujete; všechny finanční výdaje spojené s konzultacemi, fotodokumentací, přípravou nabídky a inzercí přebírá výhradně naše realitní kancelář.

Chcete zachránit Váš majetek, na který byla nařízena exekuce?

Neztrácejte zbytečně vaše finance!

 

Každý případ exekuce je jiný a nemusí být vždy neřešitelný.

Lidé, kteří se dostali díky jakékoli tíživé životní situaci do exekuce, se často dopouštějí základní chyby tím, že tento problém neřeší ihned.

Svou nečinností sice zpravidla svůj problém oddálí, ale jejich dluh neustále zbytečně roste a tím přichází o možnost, zachránit svou nemovitost před konáním nedobrovolné dražby.

Pokud jste schopni uhradit vlastními prostředky dluhy, pro které je na Vaši nemovitost nařízena exekuce, pak nezbývá, než doporučit jejich okamžité zaplacení, neboť nařízením exekuce na vaši nemovitost se nezastaví načítání různých sankcí, poplatků, úroku z prodlení atd., a také se k dluhu připočítávají náklady exekutora, náklady za konání dražby a náklady právního zastoupení oprávněného v exekučním řízení, které jsou často vyšší než počáteční dluh. V průběhu exekuce a dražby tyto náklady zvýší dluh často natolik, že i po ukončení dražby přijdete o nemovitost a část dluhu Vám může ještě zůstat.

V případě, že nejste schopni uhradit dluhy vlastními prostředky, pro které je na Vaši nemovitost nařízena exekuce, můžete kontaktovat naši společnost, která zajistí potřebné právní kroky, vyplatí exekuci a bude za Vás jednat s vašimi věřiteli a odkoupí od Vás nemovitost za předem dohodnutou částku. 

Nenechte se vystěhovat z družstevního bytu bez finanční náhrady!

„Výkup nemovitosti“ může být řešením i pro lidi, kteří se dostali kvůli jakékoli tíživé životní situaci do prodlení s platbou nájemného a dluží tak bytovému družstvu větší sumu peněz, kterou nejsou schopni v krátkém čase uhradit.


Důležité je v takovémto případě ihned jednat a pokud se Vás to týká a nejste schopni tento dluh uhradit sami, můžete kontaktovat naši společnost, která za Vás vše s družstvem vyřídí, ihned dluhy uhradí, byt od Vás odkoupí a vyřeší i Vaše nové bydlení s možností bydlet nadále v odkoupeném bytě. Nenechte bytové družstvo, aby Vám odebralo členství a vystěhovalo Vás z bytu bez finanční náhrady.